BanyNEO ile çocuklara tuvalet eğitimi artık çok kolay

Bebeğini düşünen ailelerin tercihi BabyNEO, çocuklara tuvalet alışkanlığı kazandırmak için, özel olarak organik tarlalarda yetiştirilmiş en iyi kalite pamuktan ürettiği alıştırma külotlarıyla ailelere tuvalet bu süreçte destek oluyor.

ÇOCUĞUM BÜYÜYOR Hit: 881 / Yorum: 0 / 7 Mayıs 2013 10:26
BanyNEO ile çocuklara tuvalet eğitimi artık çok kolay
-A +A

Havaların ısınmasıyla beraber ebeveynlerde bebeklerini bezden kurtarma telaşı başlıyor. Türkiye’nin sağlıklı bebek ürünleri markası BabyNEO da ailelere bu dönemlerinde destek oluyor. Organik pamuğun yumuşak dokusuyla üretilen BabyNEO alıştırma külotları, bebeklerde alerji oluşumuna neden olmadan bebeklerin tuvalet eğitim süreçlerinin daha kolay geçmesini sağlıyor.

Aileler daha az kıyafet daha az kirli çamaşır düşüncesiyle bahar ve yaz aylarını tuvalet eğitim dönemi olarak tercih ediyor. Aileler için zorlu bir süreç olan tuvalet eğitimi döneminde, BabyNEO alıştırma külotları annelerin ve bebeklerin işini kolaylaştırıyor. Bebekler, BabyNEO alıştırma külotlarıyla tuvalet eğitimi dönemlerini rahat geçirirken tuvalet alışkanlığı kazanmaları daha kolay hale geliyor.

BABYNEO ALIŞTIRMA KÜLOTLARINDA YER ALAN EMİCİ KATMAN FARKINI ORTAYA KOYUYOR!

BabyNEO alıştırma külotları yüzde 100 organik pamuktan üretiliyor ve bu sayede bebeklerin cildinde tahriş ve alerji oluşumuna neden olmuyor. BabyNEO alıştırma külotlarının içerisine eklenen yeni ped ise emiciliğiyle fark oluştururken, sıvının hemen dışarı çıkmasını engelliyor. Bebeklikten çıkıp büyüme evresine geçen çocuklara kolaylık sağlayan alıştırma külodunun içteki emici katmanı, yüzde 80 organik pamuk ve yüzde 20 PES havludan üretiliyor. BabyNEO alıştırma külotları kız ve erkek çocuklara özel mavi ve pembe renkleriyle de dikkat çekiyor.

‘Bambu Rib’ kumaştan üretilen ve bacak kısımlarında kullanılan yumuşak dokusuyla ön plana çıkan BabyNEO alıştırma külodu, kullanım sırasında çocukların bacağına da rahatsızlık vermiyor. BabyNEO markalı ürünler tüm Türkiye çapında bebek mağaza zincirlerinde, organik mağazalarında ve internet üzerinden satışa sunulmakta.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2016 www.annelikheyecani.com tüm hakları saklıdır Haber Yazılımı Haber Scripti