Bebeğe hazırlık çantasında süt pompası olmalı

Henüz emme güçleri yeterince gelişmemiş yeni doğan bebeklerini beslemek isteyen anneler ile çalışmaya başlayan emziren annelerin imdadına Ameda Elite Elektrikli Anne Sütü Pompası yetişiyor.

ANNE OLMAK İÇİN Hit: 972 / Yorum: 0 / 20 Mart 2013 11:31
Bebeğe hazırlık çantasında süt pompası olmalı
-A +A

Yeni doğan bebeklerin emme güçleri henüz yeterince gelişmemiştir. İşte bu nedenle annelerinin sağılan sütleriyle beslenme ihtiyacı duyarlar. Hepsi farklı ihtiyaçlar için geliştirilmiş olan Ameda Elite Süt Pompası Göğüs flansları / başlıkları, annelerin hassas cildinde koruma kalkanı görevini de yaparak anne sütünün sağımını gerçekleştiriyor.

Ameda ürünleri için üretilen göğüs flansları/başlıkları, BPA free bir malzeme olan PP'den üretilmiş.

Annelerin her 2-3 saatte bir yapacakları sağım için kullanılacak çeşitli ebatlardaki Ameda süt pompasının yanı sıra markanın emzirme öncesi için meme kremi, meme kalkanı, anatomik meme kalıbı ve emzirme sonrası için göğüs pedi, süt saklama şişeleri, süt saklama poşetleri gibi anne ve bebek bakım ürün grupları da var.

Temmuz ayı boyunca Ameda ürünlerini seçen anneler ürün destek hattından 20 dakika ücretsiz yararlanabilecekler. Emzirme Danışmanı Arzu Yörükoğlu ile yapabileceğiniz görüşmelerde bebek için en uygun emzirme ve sağlık programını isteyebilirsiniz.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
2016 www.annelikheyecani.com tüm hakları saklıdır Haber Yazılımı Haber Scripti